info@utopyagroup.com       0 (542) 299 87 08

Neler Yapıyoruz

Danışmanlık Hizmeti

Projelerinizde finansal başarıya ulaşmanız için alanında uzman ekibimizle bir araya gelmeye davet ediyoruz. Görüşmelerimiz kapsamında, projelerinize özgü detaylı bir analiz yaparak, size en uygun mali stratejiyi belirlemekteyiz.

Deneyimli finans profesyonellerimiz, bütçe oluşturulması, gelir-gider analizi ve detaylı fizibilite çalışmaları konularında sizlere rehberlik etmek için hazır. Sizin için en uygun mali çözümü bulabilmek adına, projenizin tüm finansal detaylarını ele alıyor ve gelecek hedeflerinize ulaşmanız için etkili stratejiler sunuyoruz.

Bize, projelerinizin finansal yönetimi konusundaki ihtiyaçlarınızı güvenle emanet edin. Uzman ekibimizle birlikte, geleceğe güvenle adım atmanız için sizinle bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yangın Erken Algılama ve Söndürme Sistemleri

Biz, Ütopya Group olarak , yangın erken algılama ve söndürme sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Müşterilerimize en gelişmiş, güvenilir ve etkili yangın güvenliği çözümlerini sunarak, iş yerlerini ve yaşam alanlarını korumak için çalışıyoruz.

Mühendislik

İnşaat, elektrik, mekanik, statik, harita, inovasyon, PLC Otomasyon, 3D Grafik, AutoCAD-NetCAD gibi işlemlerinizi yapmaktayız.

Endütriyel Makine ve İnovasyon Hizmetleri

Sanayi ve iş makineleri ( ahşap, pvc iş makineleri vb)

 

Yenilenebilir Enerji

Elektrik üretimi, elektrik enerjisi dağıtımı, enerji santrelleri inşaatı, endüstriyel elektrik, Binva ve inşaat projeleri gibi işlemler ve otomasyonlar.

Kuyumculuk ve Mücevherat

Kuyumculuk ve Mücevherat sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Kişiye özel tasarımlar, toptan imalat, ithalat ve ihracat, pazarlama ve dağıtım bölümlerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Mobilya ve Ahşap

Ahşap, sıcaklık ve oranları bir araya getiren bir malzemedir. Biz de Ahşap Teknik Servisi olarak, bu güzellikleri sizin yaşamınıza devam etmek için buradayız. Boyuta özel ahşap tasarımlarımızla evinizi veya iş yerinizi özelleştiriyor, yaşam alanlarınıza sıcaklık ve doğal bir dokunuş katıyoruz.

 

bungalov

Bunglov Evleri Yapımı

Eğer siz de özel tasarım bir bungalov ev hayalindeyseniz, ÜtopyaGroup olarak sizin için ideal bir yaşam alanı inşa etmeye hazırız. İhtiyaçlarınızı ve hayallerinizi bize anlatın, gerisini bize bırakın. Size özel bir bungalov ev inşa etmekten mutluluk duyarız.

Başa dön