info@utopyagroup.com       0 (542) 299 87 08

Referanslarımız

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (RGY), Rönesans Grubu’nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, grubun 30 yılı aşkın inşaat deneyimini 22 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir.

Rönesans Gayrimenkul’ün mevcut portföyünde, hali hazırda faaliyette olan 13 gayrimenkul ve ileride geliştirmeye müsait 2 arsa olmak üzere toplam 15 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirkete ait faaliyette olan gayrimenkuller, Türkiye’nin değişik şehirlerinde yer alan 9 alışveriş merkezi, 1 ofis ve 3 karma projeyi kapsamaktadır.

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Rönesans Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir.

Endüstriyel Medikal Gazlar, Kurubuz, Yangın Güvenlik gibi birçok alanda üretim faaliyetlerini sürdüren şirketimiz sektörlerinin öncü kuruluşudur.

Kipaş Holding’in geçmişi 1984 yılında kurulan Kahramanmaraş İplik Pamuk A.Ş’ye uzanmaktadır. 

 

Endüstriyel Otomasyon alanında faaliyet gösteren şirketimiz herzaman “ ÇÖZÜM ÜRETEN FİRMA “ bilincinde hareket ederek hem partner hem son kullanıcı müşterileri ile anahtar teslim birçok başarılı projeye imza atmıştır.

 

Ülkemizde Yangın Söndürme Topu, Aerosol Gazlı Yangın Söndürme cihazları ve Mini Yangın Söndürme Paneli, Yerli Malı belgesine sahip tek firmadır.

 

Teknoloji Geliştirip Değişime Yön Vererek Enerji Verimliliği Çözümleri Üreten Bir Proje Taahhüt Ve Enerji Şirketidir.

 

FAME HOTEL RESİDENCE

Tatil Anlayışına YepYeni Bir Soluk

 

VATAN COMPUTER


Başa dön